BEDAVA WEB SİTESİ KURUCUSU

Muhteşem, mobil-dostu web siteleri yaratın! Kodlama yapmaksızın ve bedava.

Video önizlemesi
Mobirise nedir?

Mobirise, Windows ve Mac için kolayca küçük ve orta ölçekli web siteleri, giriş sayfaları, online CV'ler ve portfolyolar; uygulamalar, etkinlikler, hizmetler ve ürünler için promosyon amaçlı siteler yaratmanızı sağlayan bir çevrimdışı uygulamadır.

Bu uygulama benim Işime yarar mi?

Mobirise; web geliştirmesi konusuyla aşina olmayan teknolojiden uzak kişiler ve kodla cebelleşmeden, olabildiğince görsel bir şekilde çalışmayı tercih eden tasarımcılar için mükemmeldir. Bu uygulama aynı zamanda hızlı prototiplemeler ve küçük ölçekli müşteri projeleri yapmak isteyen profesyonel olarak kodlama yapan kişiler için birebirdir.

Neden Mobirise?

Geleneksel kuruculardan önce çıkan farkları: Minimalist ve kullanımı aşırı kolayara yüz; Mobil-dostu, en son çıkan web sitesi blokları ve sıra dışı teknikler; Ticari ve özel kullanım için ücretsizdir

8000+ muhteşem blok

Mobirise aralarında kaydırıcılar, lightbox'lu galeriler, makaleler, sayaçlar, geri sayıcılar, geri sayıcılar, resimler ve videolar, özellikler, veri tabloları ve fiyatlandırma tabloları, ilerleme çubuğu ve tekerleği, zaman çizelgeleri, sekmeler ve açılır-kapanır listeler, eylem çağrısı, formlar, Google Haritalar, sosyal bloklar, müşteri görüşleri, footer'lar, ve daha fazlası olan birçok temaya sahiptir. Bloklar, web tasarımındaki son trendleri düşünerek tasarlanmıştır ve birçok yönüyle esnek olup bir sürü kişiselleştirme olanağı bulunmaktadır.

1.000.000'dan fazla mutlu kullanıcıya katılın!

Mobirise nasil çalişir?

Blokları sayfa üzerine çekin

Yeni bir site yaratıp bir tema seçerek işe başlayın. Bunun ardından, sağ alt köşedeki büyük "artı" butonuna basarak bloklar panelini büyütün ve hoşunuza giden blokları tutup çekmeye başlayın

Satır aralarını değiştirin ve stilize edin

Her bloğun içeriğini, bir metin düzenleyicisi kullanıyormuşçasına düzenleyin, kendi resminizi, videonuzu veya ikonunuzu koymak için medya öğelerine basın.

Blok parametrelerini ayarlayın

İlgili seçenekleri, mavi "çark" butonu ile açılan Parametreler Paneli yoluyla ayarlayabilirsiniz.

Web sitenizi yayınlayın

Web sitenizi bir yerel sürücü klasörüne, FTP yoluyla sunucunuza veya Github sayfalarına, istediğiniz herhangi bir yere yayınlayın.

BEDAVA İNDİRİN

Hem şahsi hem de ticari amaçlı kullanımlar ücretsizdir. Hemen şimdi indirin ve kısıtlama olmaksızın Mobirise'ı kendiniz ya da müşterilerinizin web siteleri için kullanın.

Kodlama yapmak zorunda değilsiniz

Mobil web trafiği, 2016 yılında masaüstünün önüne geçti ve 2023'de geçmeye devam edecektir. Bundan dolayı, her cihazda iyi gözükecek siteler yaratabilen basit bir aracın olması önemlidir. Mobirise, kolay bir web sitesi kurucusudur – tek yapmanız gereken site öğelerini sayfaya bırakmak, içerik eklemek ve istediğiniz şekilde görünsün diye stilize etmektir.

Siteniz kendine has olsun

Mobirise, farklı temalara sahip bir sürü site bloğu ile gelir. Bu bloklar önceden hazırlanmışsa da esnektirler. Sayfalarınızda blokları farklı şekillerde birleştirebilirsiniz.

Kendiliğinden ve büyülü bir şekilde mobil

Özel bir şey yapmadan, Mobirise kurduğunuz bütün siteler mobil-uyumludurlar. Sitenizin özel bir mobil versiyonunu yaratmanıza gerek yoktur, siteniz mobile otomatik olarak adapte olur.

?

Kolay ve basi̇t

Geliştirme süresinden çek-bırak web sitesi kurucusu sayesinde tasarruf edin. Blokları sayfaya yerleştirin, içeriği satır içi düzenleyin ve yayınlayın – teknik beceriye hiç ihtiyacınız yok. Mobirise'ı canlı olarak görebilmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Sıralamanızı yükseltin!

Mobirise Web Sitesi Kurucusu ile yapılan siteler, Google Test'e göre %100 mobil-dostudur ve Google (resmen) bu sitelere bayılıyor!

Bootstrap kurucusu

Mobirise taslakları , en güçlü mobile öncelik veren çerçeveler olan Bootstrap 4 bazlıdır. Kod ustası olmasanız bile büyüyen ve heyecan verici bootstrap topluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

Son moda web sitesi blokları

Son çıkan önceden yapılmış bir sürü bloklar arasından seçin: tam ekran tanıtma, bootstrap karuzel, içerik kaydırıcısı, lightbox'lu duyarlı resim galerisi, parallax kaydırma, video arka planları, hamburger menü, yapışkan header ve daha fazlası.

İstediğiniz yerde barındırın

Web sitenizi yerel bir diskte, FTP'de veya Github sayfalarında yayınlayın. Web siteniz hemen erişime açılacaktır – istediğiniz barındırma hizmetine yükleyin.
Görüntü kaydırıcılar

Projeniz için göz alıcı resim ve video kaydırıcıları kullanın. Basit kaydırıcıların yanı sıra daha sofistike olanlar da vardır: WOW Slider uzantısı ile kaydırıcınızın istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sıfırdan kendi web sitenizi oluşturma
Form oluşturucu

Kendi iletişim formunuzu oluşturun ve içinde talep ettiğiniz bilgileri müşterilerinizden kolayca alın. Arka uçla ilgilenmek zorunda değilsiniz: sitenizi yayınlayın ve e-postaları hemen alın!

Statik web sitesi görsel olarak nasıl geliştirilir
Alışveriş Sepeti

Eğer online satış yapmak istiyorsanız, PayPal Alışveriş Sepeti eklentisini deneyin. Web sitenizdeki ödemeleri yönetmenize ve kullanıcınızın web sitenizdeki PayPal sepetine kolayca ürün satın almasına veya eklemesine olanak tanır.

Web sitesi oluşturma yazılımında HTML5, CSS3, Bootstrap ile ücretsiz kişisel web sitesi tasarlama
Popup builder

Web sayfanızda özel teklifler ve reklamlar için bir açılır pencereye mi ihtiyacınız var? İşte başlıyoruz! Kolay Popup Builder uzantısı, sitenizde açılır pencereler oluşturmanıza yardımcı olacaktır..

Kendi ücretsiz boostrap web sayfalarınızı oluşturma
Blog özellikleri

Kendi çevrimiçi blogunuzu kendiniz oluşturmak istiyorsanız, sizin için oluşturulan blokları denemekten çekinmeyin: en son gönderiler, makaleler, içerikler ve çok daha fazlası.

Mağaza blokları

Online mağaza oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mağaza blokları ile birkaç dakika içinde bir mağaza oluşturacaksınız. Ürünlerinizi ekleyin, açıklamaları doldurun, fiyatları belirleyin ve hepsi bu kadar!

Kod Düzenleyici

Web siteniz daha derin özelleştirme gerektiriyorsa, Kod Düzenleyici uzantısını kullanın. Web sitenizin HTML/CSS'sini manuel olarak kodlayabilecek, harici eklentiler ekleyebilecek ve sıfırdan kendi HTML bloklarınızı oluşturabileceksiniz!

mobirise kod düzenleyici
mobirise entegrasyonları
Harika entegrasyonlar

Mobirise ile birlikte gelen birçok entegrasyonla tanışın: Facebook, Disqus, Twitter, Instagram, TikTok, sosyal yorumlar, YouTube ve Vimeo desteği, Google Fonts, Haritalar, Analytics, PayPal, SoundCloud, Progressive Web Uygulamaları, Simgeler ve diğerleri için sosyal besleme

E-ticaret özellikleri

Web siteniz üzerinden mal veya hizmet satmanız gerekiyorsa, SmartCart uzantısı size yardımcı olabilir - Paypal ve Stripe ile kolay entegrasyon

mobirise kod düzenleyici
PWA ile ücretsiz web sayfaları oluşturma
PWA builder

Bu seçenekler web sitenizi bir web uygulamasına dönüştürmenizi sağlar. Bu özelliği etkinleştirdiğinizde, web siteniz gerçek bir Aşamalı Web Uygulaması olarak çalışacak ve kullanıcıların cihazlarına yüklemelerine izin verecektir..

Developing free video website
Görüntü düzenleyici

Resminizi veya ücretsiz resim kütüphanesinde sunulanlardan birini seçin ve istediğiniz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırın, baş aşağı çevirin, dikey veya yatay olarak çevirin veya boyutunu kolayca değiştirin!

Sosyal medya butonları içeren bir web sayfası nasıl oluşturulur?
Popup Chat

Sitenize Popup sohbet ekleyin. Müşterilerinizden Telegram, WhatsApp, Viber, Messenger, Discord, Signal'de mesaj alın

PWA ile ücretsiz web sayfaları oluşturma
Özel alan adı

.mobirisesite.com için özel alt alan adınızı ücretsiz olarak alın veya kendi alan adınızı kolaylıkla bağlayın.

Ücretsiz video web sitesi geliştirme
Mobil öncelikli

Artık web sitenizin mobil uyumluluğunu önemsemeyin: web siteniz, sizin hiçbir katkınız olmadan her cihaza mükemmel bir şekilde yeniden boyutlandırılacaktır.

Sosyal medya butonları içeren bir web sayfası nasıl oluşturulur?
Son teknoloji

Mobirise artık Bootstrap ve Google AMP'nin (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) en son sürümlerini temel alıyor.

PayPal ve Stripe ödemelerini kabul edin
Smart Cart

Güzel alışveriş sepeti ile PayPal ve Stripe ödemelerini kabul edin! Veya sipariş mesajlarını doğrudan WhatsApp'a kabul edin

Sosyal medya butonları içeren bir web sayfası nasıl oluşturulur?
WhatsApp Butonu

Web sitesi ziyaretçileriyle WhatsApp üzerinden sohbet edin. Sohbet Butonu ile satışlarınızı artırın ve kullanıcı etkileşimini geliştirin.

Sosyal medya butonları içeren bir web sayfası nasıl oluşturulur?
Social feed

Mobirise çeşitli sosyal besleme uzantıları sunar: Instagram, TikTok beslemenizi, Facebook ve Twitter'daki en son gönderilerinizi doğrudan web sitenize ekleyebilirsiniz!

BEDAVA İNDİRİN

Mobirise, ticari kullanımlar için dahi ücretsizdir. Kendi güzel web sitelerinizi yaratmaya hemen şimdi başlayın!

Mobirise Temalar

Müthi̇ş kullanicilarimiz neler di̇yorlar!

Çok teşekkürler bu hoş uygulama için! Sıfırdan başladığımda, en kısa sürede en az bir saatimi alan bir html sayfasını tamamlamama dahi buna rağmen, bu uygulama sayesinde inanılmaz bir şekilde, tamamlamam artık sadece 3 dakika sürmekte. Ayrıca bunun için büyük bir kitaplığım ve eklenti yüklemelerim de olacak. Andrew

Size çok teşekkür ederim Mobirise ekibi için yaptığınız çabayı ve bu harika uygulamanızı için. Günümüz web tasarım dünyasında, Bootstrap tema tasarımı barındıran, ekstra fonksiyonları mevcut olan, çok kolay ve çek-bırak özelliği ile güçlü bir kullanıcı arayüzü sunan, harika bir uygulama. Bekliyoruz yeni versiyonu. Lance

Güzel, modern arabayı ilk kez gördüğümde hoşuma gitti. Sade tasarım ilgimi çekti ve ona ayırdığım zamandan memnun oldum. Basit kaydırma zorluğu da çekici buldum. Ancak, beni mükemmel bir deneyime sürüklemek için nesneler üzerindeki kontrolü artırmak istiyorum, böylece onları daha ayrıntılı projeler için kullanabilirim. Teşekkürler. Jack

Video önizlemesi

Bi̇zi̇ taki̇p edi̇n!


Mobirise® is a registered trademark. © 2023 Mobirise Free Website Builder Software - All Rights Reserved. Terms, Privacy